Witaj, Gościu

Jeśli masz już u nas konto zaloguj się tutaj. W przeciwnym razie zarejestruj się i korzystaj z pełnej funkcjonalności serwisu.

Poradnik ślubny

Wyszukiwarka

Lista artykułów

Strona 1 z 4

Poprzednia (1) 2 3 4 Następna

Makijaż Panny Młodej

11-03-2010

Tego dnia chcesz wyglądać absolutnie olśniewająco! Wymarzona suknia, misternie ułożona fryzura i... wyjątkowy makijaż. Pamiętaj jednak, że makijaż ślubny powinien przede wszystkim podkreślić Twoją naturalną urodę. Mocny i wyzywający makijaż lepiej zostawić na inne okazje...

czytaj więcej

Kwiaty we włosach - galeria fryzur ślubnych

25-02-2010

Fryzura ślubna musi być niepowtarzalna! Powinna podkreślać piękno i urodę Panny Młodej, dodając jej delikatności i elegancji. Taki cel łatwo osiągnąć wybierając fryzurę z żywymi kwiatami w roli głównej!

czytaj więcej

Biżuteria śluba

19-02-2010

Zastanawiasz się jak dobrać biżuterię ślubną? Nie jesteś pewna czy do Twojej sukni będzie pasowała bogato zdobiona kolia czy może delikatny wisiorek na łańcuszku? Sprawdź w jaki sposób biżuteria może podkreślić Twoją urodę!

czytaj więcej

Pokazy barmańskie na weselu

14-01-2010

Wirujące w powietrzu butelki, ewolucje ze sprzętem barmańskim i powstające przy tym kolorowe cocktaile... Pokazy barmańskie cieszą się coraz większą popularnością wśród narzeczonych, którzy chcą sprawdzić by ten jedyny wieczór był niepowtarzalny.

czytaj więcej

Dni weselne

04-01-2010

Spośród wszystkich dni tygodnia narzeczeni wybierają najczęściej na dzień własnego ślubu sobotę. Dużym zainteresowaniem cieszą się również inne dni przypadające w tzw. "długie weekendy".  A czy wiesz które z siedmiu dni tygodnia uważane są za szczęśliwe?

czytaj więcej

Jakie buty do ślubu?

10-12-2009

Zakup odpowiednich butów, niezbędnego elementu stroju Panny Młodej, nie jest łatwym zadaniem! Dokonując wyboru powinniśmy wiedzieć, jaki będzie fason i kolor sukni ślubnej a jednocześnie do momentu przymiarki sukni buty powinny już być zakupione…

czytaj więcej

Miesiąc miodowy

19-10-2009

Miód - symbol słodyczy, szczęścia i obfitości uważano za substancję o znaczeniu mistycznym, ponieważ robiły go bezgrzeszne pszczoły, dotykające tylko kwiatów. Miód, a także inne wytwory pszczele od dawien dawna kojarzyły się z erotyką, uczuciami miłosnymi i seksem.

czytaj więcej

Podwiązka i jej symboliczne znaczenie

12-10-2009

Obok sukni ślubnej i welonu ważnym elementem ślubnego stroju jest w dalszym ciągu podwiązka - opaska na nodze panny młodej, która w wielu kulturach do dziś nie straciła swego symbolicznego znaczenia.

czytaj więcej

Coś starego, coś pożyczonego...

05-10-2009

Jako przyszła Panna Młoda na pewno już wiesz, że w dniu ślubu powinnaś mieć przy sobie... No właśnie! Czy na pewno wiesz co i dlaczego?

czytaj więcej

Migdały w lukrze dla weselnych gości

21-09-2009

W ostatnich latach bardzo popularny stał się zwyczaj wręczania gościom drobnych podziękowań. Jednym z najczęściej wybieranych "podarunków" są migdały w lukrze. Zastanawiasz się dlaczego?

czytaj więcej

Strona 1 z 4

Poprzednia (1) 2 3 4 Następna